Magazynowanie towarów

magazynowanie towarów towarowanie standów warszawa (2)
Magazynowanie towarów | Towarowanie standów

20 lat

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży

20 lat

Niskie ceny

Niskie ceny

Elastyczność

Elastyczność

Klienci

Obsługa małych i dużych klientów

Klienci

Usługi

Konfekcjonowanie

Pakowanie

Foliowanie termokurczliwe, luźne

Łączenie produktów

Tworzenie zestawów promocyjnych

Towarowanie standów

Kopertowanie

Towarowanie standów

Znakowanie towarów

Obsługa zwrotów posprzedażowych

Etykietowanie

Obsługa wysyłek

Segregacja

Magazynowanie

Transport

Magazynowanie towarów i logistyka

magazynowanie towarów towarowanie standów warszawa (3)

Oprócz co-packingu, konfekcjonowania czy pakowania świadczymy również kompleksowe usługi magazynowania towarów takie jak rozładunek, przyjęcie, składowanie, kompletacja i wysyłka. Z nami zaoszczędzą Państwo na zakupie maszyn, zatrudnieniu pracowników oraz wynajmie potrzebnej powierzchni magazynowej. Dodatkowo oprócz oszczędności cennego czasu oraz zminimalizowaniu kosztów dostają Państwo gwarancję, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie i z zachowaniem najwyższych standardów.

Jesteśmy na rynku już od 20 lat co sprawia, że posiadamy odpowiednie kompetencje i bogate doświadczenie w świadczeniu kompleksowych usług magazynowych. U nas możesz magazynować towar zarówno mało, jak i wielkogabarytowy. Dzięki temu, że posiadamy nowoczesny sprzęt jesteśmy w stanie szybko i sprawnie  obsługiwać wszelkie ładunki. 

Kompleksowa obsługa i elastyczność – magazynowanie i towarowanie standów

Nasza oferta jest skierowana zarówno do mniejszych, jak i tych dużych firm, które chcąc rozwijać dalej swoją firmę muszą zwiększyć swoje powierzchnie magazynowe, a jednocześnie zależy im na bezpieczeństwie i odpowiedniej ochronie swoich towarów.

Jako profesjonalna firma, wiemy że magazynowanie towaru w nieodpowiednio do tego przeznaczonym pomieszczeniu może powodować nieodwracalne straty dla Twojego asortymentu, dlatego właśnie stworzyliśmy odpowiednio do tego przygotowaną przestrzeń magazynową.
Nasze hale są higieniczne i odpowiadają najwyższym standardom i wymogom Unii Europejskiej. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, przez co jesteśmy elastyczni i gotowi na zmiany. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie magazynowanie tawarów. Oprócz usługi składowania towarów oferujemy również między innymi kompleksową obsługę wysyłkową i posprzedażową dla branży e-commerce oraz własny transport. 

Dodatkowo  nasza firma oferujemy również usługę towarowania standów reklamowych.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli szukają Państwo firmy oferującej kompleksowe usługi magazynowe w przystępnej cenie dysponującej dobrze wyposażonym logistycznym zapleczem, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów z chęcią odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania. Oferujemy szybką wycenę i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Potrzebujesz zapakować towary?
Zadzwoń do nas 536 905 500
Opinie
Skontaktuj się z nami
Jest dostępnych wiele różnych wersji Lorem Ipsum, ale większość zmieniła się pod wpływem dodanego humoru czy przypadkowych słów.
PACKTEAM

UL. SKOKOWSKIEGO 68
96-313 JAKTORÓW K/ GRODZISKA MAZ.
WOJ. MAZOWIECKIE

Telefon

536 905 500

E-mail

biuro@packteam.pl