Foliowanie Termokurczliwe

foliowanie termokurczliwe produktów (2)
Foliowanie Termokurczliwe | Foliowanie produktów

20 lat

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży

20 lat

Niskie ceny

Niskie ceny

Elastyczność

Elastyczność

Klienci

Obsługa małych i dużych klientów

Klienci

Usługi

Konfekcjonowanie

Pakowanie

Foliowanie termokurczliwe, luźne

Łączenie produktów

Tworzenie zestawów promocyjnych

Towarowanie standów

Kopertowanie

Towarowanie standów

Znakowanie towarów

Obsługa zwrotów posprzedażowych

Etykietowanie

Obsługa wysyłek

Segregacja

Magazynowanie

Transport

Foliowanie produktów
foliowanie termokurczliwe produktów (1)

W odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie rynku na usługi pakowania, oferujemy Państwu cieszącą się coraz większą popularnością metodę foliowania produktów. W porównaniu do innych form pakowania jest ona zdecydowanie bardziej ekonomiczna i nowoczesna. Zazwyczaj używana do łączenia produktów w zestawy promocyjne lub wielopaki. Z PackTeam można zapakować swoje produkty zarówno metodą foliowania termokurczliwego, jak i na luźno.

Foliowanie termokurczliwe – dlaczego warto?

Jako, że sposoby pakowania produktów są w dzisiejszych czasach sprawą bardzo istotną, staramy się, aby Państwa artykuły prezentowały się atrakcyjnie i estetycznie. Metoda foliowania termokurczliwego daje Klientowi gwarancję, że produkt nie był nigdy otwierany, co jest cechą wyjątkowo pożądaną na rynku. Dodatkowo folia termokurczliwa chroni produkty przed wilgocią, promieniowaniem UV, zabrudzeniami czy nawet uszkodzeniami mechanicznymi, które mogłyby mieć miejsce podczas transportu.

Proces foliowania produktów

Cały proces foliowania produktów odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy to zgrzewanie w temperaturze od 170-190°C, drugi natomiast to obkurczanie folii za pomocą gorącego powietrza. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie zapakować bezproblemowo produkty zarówno małych, jak i dużych gabarytów, a także te o nieregularnych kształtach.

Bardzo często foliowanie produktów to proces całkowicie zautomatyzowany. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii pakowanie odbywa się bardzo szybko, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować wiele zamówień w bardzo krótkim czasie. Pakowanie termokurczliwe świetnie sprawdza się również podczas łączenia produktów w pakiety. Można ją stosować min. do pakowania takich produktów jak książki, czasopisma, środki czystości czy kosmetyki. Za pomocą tej metody istnieje możliwość połączenia dwóch, a nawet większej ilości produktów. Dodatkowo świetnie chroni artykuły przed rozdzielaniem się podczas transportu.

Nasza Firma świadczy usługi zarówno dla małych, jak i dużych firm na terenie Watszawy i okolic. Dzięki naszemu 20 letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu odpowiednie rozwiązanie niezależnie od branży.
Zapraszamy do kontaktu!

foliowanie termokurczliwe produktów (1)
Potrzebujesz zapakować towary?
Zadzwoń do nas 536 905 500
Opinie
Skontaktuj się z nami
Jest dostępnych wiele różnych wersji Lorem Ipsum, ale większość zmieniła się pod wpływem dodanego humoru czy przypadkowych słów.
PACKTEAM

UL. SKOKOWSKIEGO 68
96-313 JAKTORÓW K/GRODZISKA MAZ.
WOJ. MAZOWIECKIE

Telefon

536 905 500

E-mail

biuro@packteam.pl