Konfekcjonowanie towarów

konfekcjonowanie towarów co packign warszawa (1)
Konfekcjonowanie towarów | Co-packing Warszawa

20 lat

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży

20 lat

Niskie ceny

Niskie ceny

Elastyczność

Elastyczność

Klienci

Obsługa małych i dużych klientów

Klienci

Usługi

Konfekcjonowanie

Pakowanie

Foliowanie termokurczliwe, luźne

Łączenie produktów

Tworzenie zestawów promocyjnych

Towarowanie standów

Kopertowanie

Towarowanie standów

Znakowanie towarów

Obsługa zwrotów posprzedażowych

Etykietowanie

Obsługa wysyłek

Segregacja

Magazynowanie

Transport

Konfekcjonowanie towarów oraz co-packing w Warszawie

konfekcjonowanie towarów co packign warszawa (1)

Nasza firma oferuje między innymi usługę co-packingu oraz konfekcjonowania towarów w Warszawie. Co-packing to inaczej kompleksowa usługa pakowania artykułów. Jednakże pomijając samą czynność pakowania i foliowania towarów, często obejmuje również sporządzanie projektów opakowań,  jego produkcję i łączenie artykułów objętych promocją w różne pakiety.
            Z kolei konfekcjonowanie towarów jest przygotowaniem towarów przed wysyłką do Klienta, czyli m.in. sortowanie, pakowanie i etykietowanie przesyłek, a niekiedy również nanoszenie oznaczeń takich jak kody kreskowe czy uzupełnianie o materiały promocyjne i próbki.
            Niektóre produkty posiadają jednakże niecodzienne kształty, przez co cały proces nie może odbywać się na taśmie produkcyjnej. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy Państwu zagwarantować wysoką jakość usług w połączeniu z indywidualnym podejściem do Państwa zamówienia. Jako eksperci w dziedzinie pakowania, dysponujący odpowiednim sprzętem pomagamy w doborze sposobu łączenia poszczególnych artykułów tak, aby otrzymali Państwo profesjonalne doradztwo oraz cały proces przebiegał efektywnie.

Dlaczego warto zdecydować się na co-packing w Pack Team?

Bardzo często Klient kupuje produkt łatwo rzucający się w oczy, atrakcyjny i estetycznie zapakowany, natomiast odkłada na półkę produkt, który nie wyróżnia się z wyglądu. Z firmą PackTeam Państwa produkty nigdy nie będą pomijane. Ponieważ na bieżąco śledzimy najnowsze trendy z zakresu opakowań produktów, jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania. Posiadamy specjalnie dostosowane hale i magazyny w których panują warunki higieniczne i sanitarne zgodne są z wytycznymi UE, a wyspecjalizowany personel zawsze dba o to, aby zlecenie było wykonane na najwyższym poziomie oraz przebiegało terminowo.

Nasze usługi co-packingu w mieście Warszawa, a także konfekcjonowania towarów pozwala na ograniczenie kosztów prowadzenia biznesu, a co za tym idzie również czasu. Zlecając wykonanie swoich usług rzetelnej i profesjonalnej firmie usprawnią Państwo swoje procesy sprzedażowe i dzięki temu będą mogli Państwo skupić się na promowaniu swojej marki.

 

konfekcjonowanie towarów co packign warszawa (1)
Potrzebujesz zapakować towary?
Zadzwoń do nas 536 905 500
Opinie
Skontaktuj się z nami
Jest dostępnych wiele różnych wersji Lorem Ipsum, ale większość zmieniła się pod wpływem dodanego humoru czy przypadkowych słów.
PACKTEAM

UL. SKOKOWSKIEGO 68
96-313 JAKTORÓW K/GRODZISKA MAZ.
WOJ. MAZOWIECKIE

Telefon

536 905 500

E-mail

biuro@packteam.pl