Etykietowanie towarów

etykietowanie towarów w warszawie
Etykietowanie

towarów

20 lat

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży

20 lat

Niskie ceny

Niskie ceny

Elastyczność

Elastyczność

Klienci

Obsługa małych i dużych klientów

Klienci

Usługi

Konfekcjonowanie

Pakowanie

Foliowanie termokurczliwe, luźne

Łączenie produktów

Tworzenie zestawów promocyjnych

Towarowanie standów

Kopertowanie

Towarowanie standów

Znakowanie towarów

Obsługa zwrotów posprzedażowych

Etykietowanie

Obsługa wysyłek

Segregacja

Magazynowanie

Transport

Etykietowanie towarów - najlepsza jakość i cena

Jedną z wielu usług oferowanych w naszej firmie jest profesjonalne i kompleksowe etykietowanie towarów. Ma ono na celu zawarcie wszelkich istotnych informacji dla Klienta w widocznym miejscu oraz spełnienie określonych przepisów prawnych. Niektóre produkty takie jak np. artykuły spożywcze, lekarstwa czy kosmetyki wymagają szczegółowych etykiet, ponieważ posiadają bezpośredni wpływ na zdrowie Klienta. Poprzez etykietę na towarze jest on w stanie poznać skład oraz datę ważności oferowanego mu produktu.

Kompleksowa i sprawna realizacja

Etykietowanie towarów jest również jedną z form reklamy. Ciekawie zaprojektowana grafika czy logo firmy ma za zadanie przyciągać do siebie konsumentów. PackTeam powstał właśnie z myślą o tym, aby jak najlepiej pomóc rozwijać się firmom działającym w najróżniejszych branżach.
            Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu oraz wykorzystaniu najnowocześniejszych metod, jesteśmy w stanie tworzyć czytelne, wyprodukowane z myślą o konsumencie etykiety, które jednocześnie będą dopasowane do Państwa potrzeb. Jesteśmy firmą, która cały czas dąży do minimalizowania kosztów przy zachowaniu jak najwyższej jakości usług. Współpracujemy z małymi lokalnymi firmami, jak i tymi dużymi, a tym co nas wyróżnia jest grono zadowolonych Klientów i konkurencyjne na rynku ceny. Właśnie dlatego jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania, a nasze etykiety dostarczą Waszym konsumentom rzetelnych informacji.

etykietowanie towarów warszawa

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 

Wynajęcie firmy outsourcingowej pomaga zredukować niepotrzebne koszty. Dodatkowo nie muszą się Państwo martwić wynajmowaniem specjalistycznych maszyn ani zatrudnianiem ludzi, których trzeba jeszcze przeszkolić. Inną istotną kwestią jest duża oszczędność czasu. Podczas, gdy my jesteśmy w stanie wykonać zadanie z zachowaniem najwyższych standardów na wyznaczony termin, Państwo możecie skoncentrować się na innych ważnych kwestiach związanych z prowadzeniem firmy. Nasi wykwalifikowani specjaliści z przyjemnością doradzą oraz pomogą odpowiednio dobrać produkt.

Postaw na sprawdzoną ofertę i wybierz profesjonalną firmę, która zajmie się etykietowaniem towarów.
W celu uzyskania szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem telefonicznie lub mailowo.

Potrzebujesz zapakować towary?
Zadzwoń do nas 536 905 500
Opinie
Skontaktuj się z nami
Jest dostępnych wiele różnych wersji Lorem Ipsum, ale większość zmieniła się pod wpływem dodanego humoru czy przypadkowych słów.
PACKTEAM

UL. SKOKOWSKIEGO 68
96-313 JAKTORÓW K/GRODZISKA MAZ.
WOJ. MAZOWIECKIE

Telefon

536 905 500

E-mail

biuro@packteam.pl